Наволочка MirSon бязь Palermo 16-1364 помаранчева
Розмір
|
50*70 см |
205 грн.
326 грн.
|
|
70*70 см |
236 грн.
375 грн.
|
- Виробник: MirSon (Україна-Італія)
- Модель: MirSon наволочка
- Артикул: 16-1364
Наволочка від виробника MirSon бязь 16-1364 Palermo помаранчева.
Наволочки виготовляються лише з високоякісного натурального екологічно чистого матеріалу. Він дозволяє шкірі дихати, зберігає тепло, не викликає алергію. Тканина витримує велику кількість прань, при цьому не втрачаючи своїх властивостей.
Матеріал: Італійська бязь
Склад: 100% бавовна
Колір: помаранчева
Упаковка: фірмова упаковка ПВХ
Догляд: Прати в делікатному режимі за температури до 40°C. Сушіння в сушильній машині в делікатному режимі при низьких температурах. Не використовувати відбілювачі.
Бязь – щільна 100% бавовняна тканина з полотняним перпендикулярним переплетенням, стійка до частих прань, добре гладиться, добре вбирає вологу та пропускає повітря. Тканина Має відмінну здатність на довгі роки зберігати яскравість кольору. Легка, гігієнічна та екологічно чиста. У холодну пору бязь зігріває, у тепле – охолоджує.
Натуральність - основний критерій вибору тканин для всіх колекцій постільної білизни ТМ "MirSon".
Мітки: наволочка, MirSon, бавовна, бязь, розмір, декоративна, звичайна
